Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Sali Berisha kërcënon Lulzim Bashën: Bën mirë të ikësh andej nga erdhe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish- kryeministri Sali Berisha ka sulmuar kreun e PD-së Lulzim Basha, duke i thënë që të dorëzojë mandatin dhe të japë dorëheqjen nga posti.

Ai i porositi demokratët fierakë që të mos pranojnë asnjë vendim të Bashës, të diktuar nga kryeministri Edi Rama.   

Lulzim Basha të shkojë andej nga erdhi, të dorëzojë mandatin.Këtu dua të bëj një thirrje në emër tuaj në mënyrë miqësore: Asnjë lloj bashkëpunimi të diktuar nga lul Basha me Edi Ramën mos pranoni. Ne i mbarojmë proceset tona dhe ju pyesim ju për qëllimet tona. Asnjë lloj vendimi të Bashës për të shkelur PD, mos pranoni, për të tjerat jeni të lirë”, tha Berisha nga Fieri.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img