Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Sali Berisha i quan ‘tradhëtarë të kombit’ Edi Ramën dhe Hashim Thaçin

Lajme të ngjashëm

Më shumë