Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Sali Berisha i kënaqur me protestën: E ka tmerruar Edi Ramën, e la pa fjalë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha, duket se është kënaqur nga pjesëmarrja në protestën e djeshme. Sipas tij, tubimi i demokratëve ka lënë pa frymë kryeministrin Edi Rama, e ka tmerruar atë.

“Protesta ia ndau frymën Edi Ramës. Kur ia ndan frymën, kur themi se e la pa fjalë, e la pa tekst, kur themi se ia ndau frymën, themi se e tmerroi. T’i ndajmë gjërat në kuptimin gjuhësor. Shiheni pak.

Kishte dalë në këto anësoret e rrugës dhe çfarë thoshte: kaluan amerikanët dhe u mahnitën nga kjo rrugë. Rruga dhjetë metra e gjerë. Se çfarë kishte ajo për t’u mahnitur, ai e di. Mirë që nuk tha se do u kërkonte helikopter për t’u evakuar”, u shpreh Slai Berisha.

Më shumë
spot_img
spot_img