Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
74 %
1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Sali Berisha dhe bashkëshortja e tij votojnë për Primaret në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha së bashku me bashkëshorten kanë marrë pjesë në procesin e votimit të Primarëve në Tiranë.

Berisha ka postuar disa foto nga votimi dhe shkruan se ky zhvillim është një rreze e fuqishme shprese për rivendosjen e votës së lirë në Shqipëri.

“’Ky zhvillim i Primareve është një rreze e fuqishme shprese për rivendosjen e votës së lirë në Shqipëri. Demokratët, duke votuar sot të lirë, duke zgjedhur përfaqësuesit e tyre për qytetar të parë të bashkive të tyre, shumëfishojnë forcat, shumëfishojnë energjitë për t’u përballur me kalbësirën që kanë përpara” shkruan Berisha në postimin e tij.

Më shumë


spot_img

spot_img