Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

Sali Berisha bën njoftimin e rëndësishëm: Për një PD më të fortë dhe më të hapur, nga sot nisim…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha njofton se ditën e sotme do të fillojë lëvizja e tij, të cilën e ka quajtur Foltorja.

Foltorja do të jetë bashkëbisedim me demokratët në Tiranë dhe që do të vijojë në të gjithë Shqipërinë, me qëllimin e largimit të Lulzim Bashës dhe “rimarrjes” së Partisë Demokratike nga Berisha, ashtu siç ai është zotuar publikisht.

“Miq, një përshëndetje të përzemërt me këtë foto ditën që nisim Foltoren për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur. Rroft Partia Demokratike! Sb,” shprehet Berisha në rrjetet sociale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img