Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Sali Berisha bën deklaratën e FORTË: Covid-19 po bën KËRDINË në fshatra dhe në periferi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2961a77a2cc3cc5dc94f78fc0b086c08

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur për situatën e pandemisë në vendin tonë.

Në një intervistë për televizionin A2, Berisha tha se koronavirusi po bën kërdinë në fshatra në periferi.

Ai deklaroi se ka marrë disa mesazhe nga Delvina, ku sipas tij rastet janë të shumta.

“Covid-19 po bën kërdinë në fshatra dhe në periferi. Kam disa mesazhe nga Delvina, ku rastet janë të shumta. Kur kapacitetet spitalore janë të ulëta”,- tha Berisha.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img