Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

Sajmir Kodra pyetet nga fëmijët në është bërë synet? Ja përgjigja e tij

Lajme të ngjashëm

Në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” i ftuari i radhës ishte Sajmir Kodra moderatori i emisionit “Stop” i cili teksa iu përgjigjeshe pyetjeve të bëra nga fëmijët ka shkaktuar edhe shumë të qeshura.

Njëri nga fëmijët e pyeti Sajmirin: “A je bërë synet?”edhe pse një pyetje e tillë nuk është aspak normale kur vjen nga fëmijë.

Alketa u shpreh se Sajmiri është vënë në siklet, por jo! Ai vazhdoi ta pyeste Ueslin se çfarë do të thotë të bëhesh synet.

Teksa Uesli përgjigjeshe, Sajmiri tha: “Po. Jam bërë është bërë synet dhe ky lajm do të pushtojë portalet.”

Më shumë