Saimir Tahiri shkon në terren për Veliajn, bashkë në Kombinat (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 13:48 28-05-2015 Saimir Tahiri shkon në terren për Veliajn, bashkë në Kombinat (FOTO)

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është rishfaqur në krah të kandidatit të ASHE për Tiranën. Tahiri tashmë, nuk flet për Veliajn vetëm nga sallat e mbyllura  por shkon në terren, aty ku banorët presin të njihen me programet e kandidatëve për bashkinë.

Ministri ka shoqëruar kandidatin veliaj gjatë ditës së sotme në zonën e Kombinatit në takimin me banorët  ku siç thotë Veliaj vizituan “ çdo cep të Njësisë 6 - nga Misto Mame në Sharrë”.

“Pas 21 qershorit do ja nisim rikonstruksionin e Shkollës 'Lasgush Poradeci', Kopshtet 27 dhe 34, dhe ujin tek ish-SMT e Qyteti Nxënësve. Riparojmë rr. S.Gabrani, 3 Deshmoret, Fabrika e Qelqit, Llazi Ziçishti, Mysine Kokalari e 18 mije m2 e fushës sportive”, ka premtuar Veliaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012696027755737
array(1) { ["section"]=> string(71) "saimir-tahiri-shkon-ne-terren-per-veliajn-bashke-ne-kombinat-foto-12153" }