Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Saimir Tahiri reagon për vrasjen e policit: Miku im i panjohur, pagove me jetë shpirtin e vrarë të shumë të tjerëve!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka reagur për vrasjen e efektivit të policisë Saimir Hoxha ditën e sotme në Lezhë.

Përmes një postimi në Facebook, Tahiri shkruan se polici Hoxha do të jetë një “Yll” në murin e kujtesës dhe ndërgjegjen njerëzore.

“Prehu ne paqe miku im i panjohur. Pagove me jete, shpirtin e vrare te shume te tjereve!  Yll ne Murin e Kujteses, e ne ndergjegjen tone gjithashtu”, shkruan Saimir Tahiri.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img