Saimir Tahiri pa fat, prishet moti gjatë pushimeve në Himarë, por shikoni çfarë ka filmuar (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:05 05-08-2020 Saimir Tahiri pa fat, prishet moti gjatë pushimeve në Himarë, por shikoni çfarë ka filmuar (Video)

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, pas udhëtimit në natyrën e egër të Tepelenës duket se ka zgjedhur të pushojë në bregdetin e Himarës.

Por kjo ditë i ka qëlluar pa fat, pasi vendi është përfshirë nga një stuhi e madhe me erë të fortë dhe rreshje. Tahiri ka shpërndarë në rrjetet sociale edhe një video, ku duket deti i trazuar dhe një vetëtimë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shqiptari nuk zë mend! Po ndiqej penalisht për drogë në gjendje të lirë, policia e 'kap sërish mat' me kokainë dhe mijëra euro
Mjekja publikon foton e mushkërive të dëmtuara dhe shpërthen e revoltuar: Kush jeni ju o palaço ordinerë që nuk besoni te koronavirusi?! »
Article Logic
Execution time: 0.013489007949829
array(1) { ["section"]=> string(101) "saimir-tahiri-pa-fat-prishet-moti-gjate-pushimeve-ne-himare-por-shikoni-cfare-ka-filmuar-video-216211" }