Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Saimir Pirgu u dhuron fëmijëve të Pediatrisë të ardhurat e koncertit (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Saimir Pirgu u dhuron fëmijëve të Pediatrisë të ardhurat e koncertit. Një premtim i dhënë dhe i mbajtur nga tenori.E sigurisht këtë gjest e ka përshëndetur edhe kryebashkiaku Erion Veliaj.

“Anila Godo është një heroinë e vërtetë te Pediatria – i lumtur që Saimir Pirgu i dhuroi aty të ardhurat nga koncerti.”, shkruan Veliaj. Koncerti i Pirgut zgjoi kuriozitetin e qindra shqiptarëve, të cilët i blenë biletat në pak minuta, paratë e të cilave shkuan për fëmijët e sëmurë dhe nevojat e tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img