Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Saimir Kodra: Të hënën një tjetër kamera e fshehtë, ja përse bëhet fjalë

Lajme të ngjashëm

Saimir Kodra ka bërë të ditur në studion e emisionit “Opinion ” se të hënën në emisionin investigativ “STOP” do të transmetohet një tjetër kamera e fshehtë .

Sipas tij, është edukatorja e cila shfaqet në video, dhe ka pranuar dhunën e ushtruar ndaj fëmijëve pa e ditur se po filmohej. Pamjet që do të transmetohen janë rrënqethëse dhe arsyet e dhunës shokuese.


Më shumë