Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
67 %
1kmh
0 %
Pre
16 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Saimir Kodra nuk duron deri në fund të emisionit dhe akuzon Eni Çobanin: I ke marrë para qytetares

spot_img

Lajme të ngjashëm

Drejtuesi i emisioni “Stop”, Saimir Kodra paralajmëroi në fillim të emisionit “Opinion” se do të kishte përplasje me të ftuarën tjetër në studio, avokaten Eni Çobanin.

Kodra u shpreh se Çobani e mërziste shumë dhe nëse do të provokohej ai do fillonte të fliste dhe këtë e bëri më pas. Ai lexoi mesazhin e një qytetareje nga Korça që pretendonte se Eni Çobani i kishte marrë para, por nuk specifikoi se për çfarë rasti bëhej fjalë.

Çobani nga ana tjetër e akuzoi Kodrën për shpifje dhe fyerje. 

Lexo edhe: Eni Çobani i zbeh rëndësinë investigimit të “Stop”, Saimir Kodra shpërthen në emision: Mos më provoko se të parën e filloj me ty

Më shumë

spot_img