Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Saimir Kodra merr vendimin e jetës: S’ka kënaqësi më të madhe…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Saimir Kodra ka deklaruar së fundmi se ka vendosur të heqë dorë nga gjëja që realisht duhet më shumë në këtë jetë.

I ftuar në emisionin “Thumb” Saimiri ka deklaraur se ka vendosur të heqë dorë nga ushqimi i tepërt. Kodra sqaroi se së fundmi i është nënshtruar një diete vegane, e cila është mjaft e vështirë.

Dieta vegane është strikte, pasi ndalon konsumimin e të gjitha produkteve të mishit, por edhe produkteve të tjera që vijnë nga kafshët. Kjo lloj diete përmban vetëm ushqime me bazë bimore.

“Jam bërë vegan.Në ka dashuri më të madhe në këtë jetë, komoditet më të madh, është të humbasësh kilet e tepërta. S’ka kënaqësi më të madhe sesa kur shkoj në mbrëmje në shtëpi dhe ndjej një gropë në bark,” u shpreh Saimiri.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img