Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Saimir Kodra ka ditëlindjen, miku i tij dëshiron ta çojë në tjetër kontinent

Lajme të ngjashëm

Moderatori i “Stop”, Saimir Kodra feston sot ditën e tij të lindjes. Është miku i ngushtë i gazetarit, humoristi dhe moderatori Gentian Zenelaj ai që e uron publikisht në një mënyrë krejt të veçantë.

:I uron t’i bjerë llotaria amerikane!

“Dhe 100 Samo…të uroj fat..të raftë llotaria Amerikane të raft!”, shkruan Zenelaj.

Ne fakt pas kalimeve të bujshme, nga Top Channel në Agon Channel e pastaj në Klan, e vetmja gjë që i ka mbetur gazetarit është ikja njëherë e mirë në Amerikë.


Më shumë