Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj gjejnë televizionin e ri, së shpejti nisin transmetimet e “Stop”

Lajme të ngjashëm


Më shumë