Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Safet Gjici: Falenderoj kryeministrin si baba i Zahos që e solli në Kukës, ishte qershia mbi tortë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Bashkisë dhe Presidenti i Klubit të Kukësit, Safet Gjici, ka falenderuar kryeministrin Rama, për prezencën e veçantë të Zahos në inagurimin e stadiumit të ri “Kukës Arena”.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Gjici shkruan se Zaho ishte qershia mbi tortë dhe se ai duhet të gjuante topin e parë në fushën e re.

albsig

spring

“Zaho ishte qershia mbi torte, nuk e dinim se do te vinte Zaho. Ne fakt kuptohet, i takon atij qe ta gjuante topin e pare. Ndaj une dua te falenderoj kryeministrin jo vetem si kryeminister, por edhe si babai i Zahos”, shkruan Gjici.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img