Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Sabri Fejzullahun rrëfen momentin kur Ermali i tregoi që dashuronte Arianën: Një javë më parë e kishim porositur…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

34e33d6d09d15806bb20bf51501b184a

Pasditen e djeshme këngëtari i mirënjohur Sabri Fejzullahu bashkë me nusen e djalit të tij Arianën kanë qenë të ftuar në emisionin ‘Rudina’.

Për herë të parë, Sabriu ka rrëfyer sesi i biri Ermal Fejzullahu i tregoi momentin e parë për të dashurën e tij, që sot është nusja.

Sabriu u shpreh se kishte vetëm një javë që e kishte këshilluar të birin që të ndiqte karrierën dhe të martohej 38 vjeç.

Por Ermali e kishte vendosur që dashurinë me Arianën ta kurorëzonte në martesë në moshën 20-vjeçare.

‘Një javë më parë biseduam unë dhe Nera, i thamë që duhet të martohesh diku 37-38 vjeç, duhet të merresh me karrierën. Dhe pas një jave na tha. ‘Uluni këtu: Dua të martohem! Unë kam rënë në dashuri’ dhe i thashë unë: ‘Me atë pikën e bukur këtu (nishanin e Arianës), me atë gocën e bukur? Pikërisht me të më tha. Ia bëmë dy dasma, një dasmë të shtunën për fisin, diku 700 vetë pastaj të nesërmen për VIP-at, shoqërinë, nja 500 vetë’, tha këngëtari.

Kujtojmë që vetëm pak kohë më parë, familja e tyre u shtua me një vajzë me emrin Anna.

3-14.jpg

633279__original.jpeg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img