Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Sabiani revoltohet me Einxhelin: Mos na trego brekët, ju kam parë me b*thë e sytjena këtu

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme banorët e “Big Brother Vip”kanë hapur një bisedë ku në fokus ka qenë jetersa me prindërit pas martese.

Si në çdo debat tjetër dhe kësaj here nuk mund të qëndronte pa folur, Einxhel, e cila ka thënë se në shtëpi të gjithë kanë rehatinë e tyre, madje këtu mund të dalin dhe me të brendshme, pa e patur problem.

Ka qenë Sabiani ai i cili menjëherë ka ngritur zërin duke i thënë moderatores se këtë nuk duhet ta thonte, pasi ai i ka bërë të gjitha vajzat, me të mbathura dhe reçipeta.

“Mos e kalo të brekët fare, unë ju kam parë me b*thë e sytjena të gjitha. Mos na bëj nga këto personalizime këtu para kamerave. Mos e kalo muhabetin ku do ti. Na tregon brekët ti tani”, tha ai.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img