Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Sa vajzë e bukur, si sheqer”, nëna e Ledri Vulës rrëfen si u njoh me Sarën, partneren e të birit: Për mua është nuse yll…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Xheraldina Vula, nëna e reperit të njohur kosovar Ledri Vula ka treguar për herë të parë se si është njohur me Sarën, partneren e djalit të saj.

Duke folur për  “Prive” ajo rrëfeu momentin kur ka takuar për herë të parë Sara Hoxhën, ku ka thënë se e dinte që në fillim se mes saj dhe të birit kishte diçka serioze.

“Sarën e kam takuar në Ulqin. Ne kishim shkuar atje për takim biznesi. Ledri nuk më tregoi praktikisht se do të vinte me Sarën. Në lokal hyri një vajzë dhe unë po mendoja ‘ua sa vajzë e bukur’,si sheqer por nuk e dija që ishte Ledri mbrapa. Pastaj kur shoh Ledrin mbrapa më tha ‘Nënë kjo është Sara’. Ne kishim takim biznesi dhe kur e pruri aty mendova kjo është diçka më serioze. Sara më pëlqen shumë se është e hapur dhe e ngrohtë me njerëzit, është e afërt. Ledri është pak i mbyllur, të thotë vetëm ‘mirëdita çfarë bën’ rri 10 minuta me ty dhe ngjitet në dhomën e tij. Ndërsa Sara rri aty. Ka qejf të bëj muhabet, ka qejf të hamë diçka bashkë, të shohim diçka bashkë. Ka një ngrohtësi, që ti do s’do të bën ta duash, pikërisht për shkak të ngrohtësisë. Ajo kur zgjohet në mëngjes më thërret ‘Pashule’ më lë vajzën në dorë dhe ikën. Ajo ka aq ngrohtësi dhe aq besim tek unë, që unë kujdesem për vajzën e saj. Për mua është një nuse yll”, ka rrëfyer Xheraldina Vula.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img