Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

“Sa të ligë jeni!” Thyhen xhamat e studios muzikore të Mozzik, këngëtari publikon videon e sulmit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

10f739ff931b2c5b9e6ec6fffa48eacf

Këngëtari i njohur nga Kosova, Mozzik ka lajmëruar për sulmin që i është bërë studios së tij muzikore.

Përveç se kanë thyer xhamat, autorët kanë hyrë edhe brenda studios dhe i kanë dëmtuar muret.

“Sa të ligë që jeni! Pfff”, shkruan Mozzik në rrjetet sociale.

Akoma nuk dihet se kush e ka kryer një sulm të tillë, apo se çfarë qëllimi kanë pasur autorët. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img