Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Sa shumë është rritur! Kjo është vajza e Ramush dhe Anita Haradinajt

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vajza e Ramush dhe Anita Haradinajt ka mbyllur një etapë të rëndësishme të jetës së saj, për të filluar një kapitull të ri.

Ajo ka përfunduar shkollën dhe mami Anita ndjehet mjaft krenare për të dhe nuk ka qëndruar pa i kushtuar dy fjalë për rrugëtimin e jetës me “katër korsi”.

“Hane, nga ketu fillon rrugetimi i jetes ne 4 korsi! Shendeti, fati, suksesi dhe dashuria! Uroj te ecesh drejt pa gabime dhe sigurte! @ramushharadinajks” ka shkruar Anita.

Hana është e panjohur për publikun, mirëpo na lejoni të themi tani që u prezantuam me protretin e saj është bërë një zonjushë e vërtetë.

Më shumë

spot_img
spot_img