Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Sa pëlqehen Rama, Basha dhe Kryemadhi? Ja çfarë kanë zgjedhur shqiptarët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img