Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Sa para ke në llogari? Behgjet Pacolli habit të gjithë me përgjigjen

Lajme të ngjashëm

Biznesmeni Behgjet Pacolli, është një ndër figurat më të komentuara dhe shpesh herë ështës në qendër të vëmendjes për shkak të pasurisë së tij.

Së fundmi, një ndjekës e ka pyetur Pacollin se sa para ka ai në bankë, po ai si doplomat që është sigurisht që i ka dhënë një përgjigje diplomatike.

Pacolli i është përgjigjur duke i thënë se nuk ka rëndësi sesa para ke në llogari, por e rëndësishme është çfarë ke në zemër.

“Një komentues më pyeti sonte se sa para kam në llogarinë time dhe unë i përgjigjem atij dhe gjithë të tjerëve: Të jesh i pasur nuk ka të bëjë me atë që ke në llogarinë bankare, por me atë që ke në zemër”, ka shkruar Pacolli.

Më shumë