Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Sa nuk u rrahën në Parlament, Salianji e Braçe “pajtohen” tek berberi: Këtu nuk zihen kurrë, kanë frikë nga gërshërët

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një debat i ashpër u shënua dje në Kuvend, ku deputeti i PD Ervin Salianji dhe socialisti Erion Braçe janë ndalur nga Grada e Republikës që mos përplaseshin dhe fizikisht.

Debati nisi pasi Saljani e quajti “kone” dhe bëri që Braçe të ngrihej në këmbë.

Si duhet pas sherrit, dy deputetët janë “pajtuar” pasi kanë shkuar të qethen tek i njëjti berber, Xhimi Beqiri. Fotot janë publikuar nga ky i fundit, i cili shkruan se në Parlament zihen ndërsa tek ai jo, pasi kanë frikë nga gërshërët.

“Këtu tek ne, nuk zihen kurrë. Parlamenti i ka fajet, ose ndoshta kanë ‘frikë’ nga gërshërët 😅 #DitaEPaqes”shkruan berberi në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img