Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Sa miliarda ke dhe çfarë droge pi? Rama i jep Fevziut përgjigjen “e sinqertë”: Është një lloj pluhuri që… (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar këtë javë në emisionin humoristik “Klanifornia”, me Albano Bogdon që imitonte Blendi Fevziun.

Bogdo e pyeti se sa miliarda ka dhe çfarë droge pi, ndërsa Rama i tha se nuk ka asnjë miliardë sepse nuk janë si qimet e flokëve që shtohen kollaj.

Lidhur me drogën, i tha se pi qumësht grerëze që bëhet pluhur dhe thithet me vesh.  

Ndiqni videon

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img