Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

‘Sa merr për një koncert?’, Greta Koçi: Pyetje me spec… (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

9b91a7ccedfae4affac1a8f2703a2871

Greta Koçi është një nga këngëtaret e skenës shqiptare, që është munduar ta mbaj gjithmonë larg jetën private. 

Ajo ka folur gjatë gjithë kohës vetëm për karrierën e saj. Kjo ka bërë që për fansat të ritet kurioziteti i madh.

Në ‘Instastory’ dikush e ka pyetur se sa paguhet në një koncert.

‘Ishte tamam me spec. Po janë pak personale këto gjëra dhe sikur nuk tregohen. Më shumë rëndësi ka që kam koncerte kudo ku ka shqiptarë dhe mbushem me shumë dashuri nga çdo koncert që jap’, përgjigjet Greta.

hjk.png

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img