Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Sa më mungon përqafimi yt”, nuk është “bad boy” kur bëhet fjalë për njerëzit e shpirtit, Stresi publikon mesazhet me personin e tij të shtrenjtë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të gjithë e njohim si “bad boy”, por kur vjen puna te nëna e tij, Stresi është djali me zemrën më të “butë”.

Gjithmonë reperi ka tregar raportin e tij të veçantë me të ëmën dhe herë pas here publikon biseda të ndryshme me të në Instagram.

Së fundmi Stresi, ka publikuar një bisedë me mamanë e tij, e cila i tregon sa shumë i mungon i biri.

“Sa më mungon përqafimi yt”, i ka e ëma mesazh Stresit, mesazh të cilin reperi menjëherë e ka shëprndarë në “InstaStory” teksa ka shkruar: Nëna të ndjek kudo. Zoti i bekoftë nënat tona të dashura!Kam bërë aq shumë për njerëzit dhe për vendin tim, saqë nënës i mungoj përditë. Por s’ka problem, ajo e mbështet kauzën time dhe e di fort mirë edhe nëna ime që është vështirë me rrëzu një njeri që nuk dorëzohet kurrë.

187280844 913996889498252 6013797412771844802 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img