Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Sa me Bashën sa me Agronin, Stresi shpreh mbështetje publikisht për Shehajn

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

E Kur bie fjala për Partinë Demokratike, Stresi është një ndër mbështetësit më të “flakët” dhe të “çmendur”.

Gjatë fushates për zgjedhjet e 25 prillit, reperi edhe pse ndodhet në arrati nuk ka nguruar të shprehë mbështetje pëmes rrjeteve sociale për kandidatin, Lulzim Basha.

Mirëpo, tani që Basha humbi mesa duket edhe Stresi ka ndruar krah. Së fundmi,  ai nuk ka nguruar që të shprehë mbështetje publikisht për kandidatin për Kryetari të Partisë Demokratike, Agron Shehaj.

Në një nga postimet e Shehajt, Stresi ka komentuar: Të priftë e mbara. Prej disa ditësh Agron Shehaj po vijon fushatën nëpër Shqipëri duke kërkuar vota për të fituar përballë kandidatëve Lulzim Basha, Fatbardh Kadilli dhe Edit Harxhi.

197769908 661237094818490 8655295353218571076 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img