'Sa lekë të dhanë që të thuash je me Covid?', këngëtarja shqiptare i kthehet ndjekëses: Injorante! Uroj që në familjen tënde...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:31 28-07-2020 'Sa lekë të dhanë që të thuash je me Covid?', këngëtarja shqiptare i kthehet ndjekëses: Injorante! Uroj që në familjen tënde... Adelina Thaçi

Këngëtarja shqiptare Adelina Thaçi konfirmoi pak kohë më parë se kishte rezultuar pozitive me Covid-19. Mirëpo disa ndjekës, të cilët duhet thënë se nuk janë të paktë, kanë dyshime mbi vetë ekzistencën e këtij virusi.

Adelina publikoi mesazhin e një prej ndjekësve në Instagram, që e pyet sesa lekë ka marrë shpërblim.a “Me sa para të kanë shpërblyer që ke pranuar të thuash se je prekur me koronavirus,”- i shkroi ndjekësja.

Ndërsa këngëtarja iu përgjigj: “Uroj që në familjen tënde të mos e provojë askush. Injorante si ti ka sa të duash.” Adelina e publikoi mesazhin në InstaStory.

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Joe Jonas dhe Sophin Turner bëhen prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë
»
Article Logic
Execution time: 0.011059045791626
array(1) { ["section"]=> string(125) "sa-leke-te-dhane-qe-te-thuash-je-me-covid-kengetarja-shqiptare-i-kthehet-ndjekeses-injorante-uroj-qe-ne-familjen-tende-215279" }