Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Sa je paguar në koncerte muzikore? Meda zbulon shifrën e majme: Brenda një natë mora…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari shqiptar Meda është një ndër artistët më të pëlqyer nga publiku shqiptar. Ai ka zbuluar disa detaje nga koncertet muzikore që zhvillon brenda dhe jashtë vendit.

Meda është pyetur në lidhje me pagesën më të lartë dhe bakshishet që ai ka marrë në mbrëmjet muzikore, ku tha se shifra më e madhe ka qenë 30 mijë dollarë brenda një nate.

“Bakshishi më i madh që kemi marrë brenda një nate ka qenë në Australi, së bashku me muzikantët e mi kemi qenë për Pavarësi por nuk po e di vitin. 30 mijë dollar i kemi marrë, ndërsa këngëtar kam qenë vetëm unë. Është kujtim i paharrueshëm”, u shpreh Meda.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img