Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

“Sa i bukur” ndjekësja e ngatërron Poem Blu me djalë, reagon Sara

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

de3efdf05d2e95d6cf826f66ae7a5755

Çifti i njohur Ledri Vula dhe Sara Hoxha për herë të parë janë bërë prindër të një vajze.

Ata vendosën që vajzës së tyre t’i vendosin një emër të veçantë, pasi e kanë quajtur Poem Blue Vula.

Sara poston shpesh foto të vajzës së saj në rrjetet sociale, madje i kanë hapur asaj edhe llogorinë e saj në Instagram.

Sara së fundmi ka publikuar një mesazh të një ndjekëse ku Poemën e ka ndatërruar me djalë.

“Sa i bukur që është” i shkruan një ndjekëse.

Ndërsa Sara ia kthen “s’ka problem”.

Screenshot_38_copy.png

Më shumë

spot_img
spot_img