Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

“Sa e ke natën?”, Enca nuk ia përton përgjigjen ndjekësit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret shqiptare më të njohura dhe të suksesshme. 

Këngëtarja tërheq shpeshherë vëmendjen me fotot dhe videot tejet provokuese në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka postuar një foto provokuese në rrjetet sociale ku nuk kanë munguar komentet e shumta nga ata që e kanë komplimetuar, por edhe nga ata me komente thumbuese.

Enca ka publikuar një mesazh që i ka ardhur në Instagram nga një ndjekës, i cili e ka pyteur “sa e ke natën”.

Ndërsa këngëtarja e ka marrë me sportivitet dhe shkruan “sa gjithë yjet e botës”, teksa pyetjen e ndjekësve e ka cilsësuar si të shëmtuar.

Më tej, ajo shkruan: “Mos më bëni pyetje idiote. Paratë s’mund të më blejnë, por mund të më blejnë mua një unazë të bukur diamanti.”

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img