Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Sa do të zgjasë Big Brother Vip? E zbulon vetë Lori Hoxha

Lajme të ngjashëm

Banorët e Big Brother Albania duket se do të vazhdojnë të qëndrojnë gjatë në shtëpi.  Ndjekësit janë tepër kuriozë për të ditur datën e finales së këtij spektakli.

Më herët u aludua se finalja do të ishte më 16 maj. Së fundmi trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, ka publikuar në Instastory një bisedë me moderatoren e programit, Arbana Osmani, ku i shkruan asaj se edhe 3 muaj mbaron.

Nuk dihet nëse kjo ishte një shaka mes Lori Hoxhës dhe Arbanës, apo ky format do të zgjasë edhe muaj të tjerë.

 

Më shumë