Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Sa bukur Mario’, grimieri që bëri Kim Kardashian të flasë shqip vjen në Tiranë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Sa bukur Mario,” ishte shprehja e Kim Kardashian e cila u bë virale në rrjetet sociale.

Të gjitha meritat për këtë i ka grimieri i famshëm i cili kuron bukuroshet e holliwood-it, Mario Dedivanoviç. Grimieri i njohur pritet të vijë në Tiranë për një event që do të organizohet nga vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, Agnesa.

Eventi në fjalë quhet “Oda”, dhe ka si synim promovimin e vlerave të kulturës shqiptare në të gjitha trojet shqipfolëse.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img