Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

“Sa bosh paska qenë jeta ime para se të vijë ti”, Eliona Pitarka poston foton e ëmbël dhe bën dedikimin me fjalë të ndjera…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një muaj më parë Eliona Pitarka u bë nënë për herë të parë, ku solli në jetë vajzën e saj të cilën çifti e pagëzoi me emrin Gala.

Sot është bërë plot një muaj nga ardhja në jetë e së voglës dhe Eliona ka postuar një foto ku i shtrëngon dorën vogëlushes, teksa bën dedikimin e ëmbël për të bijën.

“1 muaj me ty! Muaji më i bukur dhe i lumtur i jetës sime! Nuk e di sa bosh paska qenë jeta ime përpara se të vije ti Gala ime!”, ka shkruar Eliona krahas fotos së ëmbël.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img