Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

S’përmbahet Oriola Marashi, publikon foto me Erosin nga shtrati

spot_img

Lajme të ngjashëm

8268a594b3add73a4d20547258c1ce14

Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë një nga çiftet që nuk e fshehin dashurinë për njëri tjetrin, dhe kjo shihet nga fotot e shumta që ata publikojnë bashkë.

Së fundmi modelja ka postuar një foto në ‘Instastory’, ku shihet në shtrat me futbollistin.

“Qenia njerëzore më e preferuar,” shkruan krah fotos modelja.

Oriola dhe Eros janë në lidhje prej disa muaj, ndërsa nuk na i kanë kursyer edhe fotot romantike.

eros.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img