Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

S’përmbahet Armand Shkullaku: Parlamenti është i tredhur, Edi Rama ua ka shtrydhur k*qet deputetëve…

spot_img

Lajme të ngjashëm

23823f7a1a1fb2dad1625ed570c49b8d

Analisti dhe gazetari Armand Shkullaku nuk kursehet me epitetet për deputetët e Kuvendit të Shqipërisë.

Gjatë debatit në emisionin Opinion, Shkullaku ka thënë se deputetët nuk janë në gjendje të marrin vetë vendime pasi, sipas tij, Parlamenti është tredhur nga Rama.

“Parlamenti është i tredhur. Një njeri, që është Edi Rama, ua ka marrë koqet e ua ka shtrydhur 120 deputetëve a sa janë atje… E ke parë si votojnë ata”, ka thënë Armand Shkullaku, duke mos marrë parasysh fare orarin në të cilin transmetohet emisioni dhe që ndiqet nga shumë familje në prezencë të të miturve.

Më shumë

spot_img