Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

S’mbahet Rovena Stefa, prek veten para Shpatit dhe Mërgimit, shikoni VIDEON

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Fati im  ishe ti”, është ky produkti më i fundit muzikor që sjell Rovena Stefa në bashkëpunim me Shpat Kasapin dhe Mërgimin.

Në këtë video, Rovi shfaqet më e lirshme se asnjëherë tjetër, aq sa në disa momente prek veten në vendet intime, teksa duket qartë se poshtë fustanit nuk ka veshur asgjë.

Sa më shumë përshpejtohet ritmi i muzikës, më e lirshme akoma bëhet Rovi në skenë.

Për më shumë ndiqni videon!

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/HATMHY6ovs8″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Më shumë

spot_img