Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

S’kursehet SPIROPALI për Berishën: Çjerrjet e plakut anormal, të djalit antinormal dhe të shoqes paranormale… S’ka kthim mbrapa

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

288a18c9afdfc18653b4df6359498088

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali ka ndarë një video frymëzuar nga moslënia e mandatit të deputetit të PD Myslym Murrizi i cili më pas u përjashtua nga Partia.

‘U nisën të rrëzonin Ramën e më rrëzuan mua’ tha Murrizi. Marrë shkas nga kjo, Spiropali sulmon ashpër ish kryeministrin Sali Berisha, kreun e PD Lulzim Basha si dhe ironizon kryetaren e LSI Monika Kryemadhi. Spiropali e quan Berishën një fantazmë, plak anormal.

‘Njerëzit nuk duan të dëgjojnë çjerrjet e plakut anormal, të djalit antinormal, dhe të shoqes paranormale, s’ka shans për kthim mbrapa. Lulzim Basha vendosi të hidhet në humnerë, Saliu i dha të shtyrën e fundit, Monika u vajti pas megjithë shansin për të gjithë.

I vetmi që mbeti është Myslym Murrrizi për mos lënë askënd të dyshojë për këtë tragjedi-komedi’, tha ndër të tjera Spiropali.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img