Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

S’keni parë kurrë Game of Thrones? Ja sa kohë do ju duhej t’i shihnit të gjitha pjesët duke filluar që sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

Game of Thrones është një nga seritë më të famshme në botë. Fituese e 38 çmimeve Emmy dhe nominuar për 106 herë seriali i HBO vijon të fiksojë para ekranit qindra miliona njerëz.

Por gjithashtu ka shumë njerëz që nuk kanë parë asnjë pjesë të tij. Këtë javë nis sezoni i 7 dhe transmetohet pjesa e dytë.

E nëse do të dëshironit t’i ndiqnit të gjitha pjesët e mëparëshme për të arritur sezonin e shtatë, do t’ju duheshin plot 2 ditë dhe 7 orë kohë televizive pa ndërprerje.

Më shumë

spot_img