Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘S’ke bythë ti, të na ikësh neve’, efektivët dhunojnë qytetarin në mes të Tiranës, shkeli orën policore (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

57e948c4095177594ed0fc962b725528

Një video është shpërndarë në rrjetet sociale, ku dyshohet se disa efektivë policie kanë rrahur një person, i cili po kthehej në shtëpi 10 minuta pasi ishte vendosur ora policore në Tiranë.

Sipas informacioneve, bëhet fjalë për Festim Pezën, i cili po kthehej në shtëpi pas pune në orën 22:10.

Siç duket edhe në video, policia e ka ndaluar në rrugë këtë person. Më pas e kanë shtrirë përtokë dhe e godasin. Këtij personi gjithashtu i kanë hequr patentën e makinës për 3 vite.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img