Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

“S’ke bërë asgjë në Veri”, Rama poston videon nga Puka dhe risjell në kujtesë premtimet e bëra (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e89258081710e980cf8cd6842d6527f6

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me një video nga Puka, të cilën e ka quajtur kartolinë.

Rama ka postuar videon, ku shihen ndryshimet e bërë në këtë qytet, dhe premtimet e mbajtura, teksa shkruan se kjo është një përgjigje për ata që thonë se s’ka bërë asgjë për Veriun e Shqipërisë.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë kartolinë nga Puka për të gjithë ata që më shkruajnë s’ke bërë asgjë në Veri, ju uroj një ditë të mbarë ”, shkruan Rama.

Më shumë

spot_img
spot_img