Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

‘S’kam vjedhur asnjë qindarkë’, ish-deputeti i kthehet Kryemadhit: S’e di si është 5-lekshi, në shtëpi ke 11 banjo, një vetëm për macen (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka debatuar ashpër me një zonjë nga publiku mbrëmjen e kaluar në studion e emisionit ‘360 Gradë’, pasi zonja e akuzoi se i kishte hequr ndihmën e ekonomike.

albsig

Kryemadhi u betua se nuk ka vjedhur asnjë qindarkë, ndërsa këtë debat e ka komentuar ish-deputeti ‘kaubojs’ i Partisë Socialiste Eduart Ndocaj, ende aktiv në politikë.

Ndocaj ka ironizuar kryetaren e LSI, teksa e akuzon se së bashku me presidentin Ilir Meta kanë vjedhur tulla floriri, përqindjet e firmave, Bankën e Shqipërisë dhe për shumë gjëra të tjera.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img