Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

S’ka ndasi pozitë- opozitë, fëmijët bëjnë BASHKË gruan e Endri Fugës, Rudina Hajdarin e drejtoreshën e rëndësishme

spot_img

Lajme të ngjashëm

3cb9b7e2034bcc5ee160c9d11477cf55

Ku ka fëmijë, gjithnjë ka diell, pozitivitet e bashkim.

S’kishte si të ndodhte ndryshe edhe te Blerina Farm, aty ku fëmijët kanë bërë bashkë këtë të shtunë, bashkëshorten e Endri Fugës, Besa Pëllumbi, me deputeten e PD Rudina Hajdari e Frida Krifcan, Drejtore e Përgjithshme e Agjencisë për Zhvillim Bujqësor dhe Rural.

Tre zonjat e njohura të jetës publike kanë shijuar paraditen e kësaj të shtune me fëmijët e tyre në ambientet e gjelbëruara të fermës së Blerina Bombajt.

E ku ka më bukur? Atë që s’e bën dot politika, e bën dashuria e çiltërsia e fëmijëve.

NË RRETH- Nga e majta në të djathtë- Frida Krifca, Besa Pëllumbi e Rudina Hajdari

bomb.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img