Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

‘S’ka bir none dhe kur*ve’, si kurrë më parë Rama nuk përmbahet në filmin e fundit (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

3b8fcd7224a1430af95d47010d66f5c9

Ditët e fundit kryeministri Edi Rama ka qenë në qendër të mediave, jo vetëm për angazhimet politike, por sepse është bërë pjesë e filmit ‘I love Tropoja’.

Pak kohë më parë, u zbulua se ai do të luajë në rolin e dajës së aktorit kryesor, Ermal Mamaqi dhe do të kishte një pamje vërtetë befasuese me flokë të gjatë.

Mirëpo, sot është publikuar një sekuencë nga filmi, ku Rama futet në një ceremoni dasme dhe përdor një fjalor banal, ndryshe nga çfarë jemi mësur ta shohim më herët.

 ‘S’ka bir none dhe kur*ve ta martojë Landin me zor’, thotë kryeministri në kuadër të rolit.

Kujtojmë që ditën e sotme pritet të zhvillohet premiera e ‘I love Tropoja’ dhe produceenti Mamaqi është shprehur se ka për të qenë një sukses i vërtetë.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img