S’DO TA NJIHNI: Ish-deputeti kaubojs bën ndryshimin drastik, u thotë ‘lamtumirë’ kileve të tepërta (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:40 11-07-2020 S’DO TA NJIHNI: Ish-deputeti kaubojs bën ndryshimin drastik, u thotë ‘lamtumirë’ kileve të tepërta (FOTO) FotoMontazh: Eduard Ndocaj

Ish-deputeti kaubojs Eduart Ndocaj ka bërë një ndryshim drastik në pamje, duke u thënë “lamtumirë” kileve të tepërta.

Siç shihet nga foto e publikuara nga vetë ai, Ndocaj shfaqet elegant dhe në super formë, duke shtuar kuriozitetin e të gjithëve për të ditur se si ka arritur të dobësohet.

Nuk dihet nëse Ndocaj ka përdorur ndonjë medikament për rënien drastike nga pesha apo i është përmbajtur strikt ndonjë diete të veçantë.

Shikoni fotot:
Screenshot_2_copy.jpg
104106233_1567043216796311_4967810631704991141_o.jpg
104204514_1567043430129623_318303629216293560_o.jpg
104006038_1567043350129631_8672221978417910921_n.jpg
103372638_1567043393462960_3502467397449370341_o.jpg
Screenshot_5_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01085901260376
array(1) { ["section"]=> string(106) "s-do-ta-njihni-ish-deputeti-kaubojs-ben-ndryshimin-drastik-u-thote-lamtumire-kileve-te-teperta-foto-213539" }