Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

S’do mbani dot të qeshurën, Olsi Bylyku bën lëvizje sensuale me rrobat e banjos të së dashurës (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ai vazhdon të na bëjë për të qeshur edhe jashtë skenës së emisioneve humoristike. Bëhet fjalë për Olsi Bylykun, por kësaj here “partnere në krim” është edhe e dashura e tij.

Ata janë bërë pjesë e një nga sfidave më virale tashmë në rrjete sociale. Ndërrimi i rrobave të partnerit.

Si fillim shihet Olsi me tuta të kuqe dhe bluze të bardhë, ndërsa e dashura e tij me një body ngjyrë rozë. Më pas, krejt papritur shihet Olsi me body rozë dhe e dashura e tij me rrobat e Olsit. Një lëmsh i vërtetë, por që na ka bërë të qeshim për disa sekonda.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img