‘S’do e tërhiqja kurrë babain e fëmijës tim në pisllik’, deklarata e parpritur e Loredanës, ‘bashkon’ në klip Mozik-un me të ‘dashurin’ turk

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:49 06-03-2020 ‘S’do e tërhiqja kurrë babain e fëmijës tim në pisllik’, deklarata e parpritur e Loredanës, ‘bashkon’ në klip Mozik-un me të ‘dashurin’ turk

Mozik dhe Loredana si duket kanë një histori që nuk dihet kur do marrë fund.

Pas hitit së Mozik për “Shën Valentin” të cilën u përfol se ia ka dedikuar ish-partneres, kjo e fundit i është përgjigjur po me një këngë një pjesë ku një pjesë e saj i dedikohet reperit dhe vajzës.

“Dhe për Mozzikun, ti je babai i vajzës sime, kështuqë lini komentet tuaja tani! Nuk do e tërhiqja kurrë babain e fëmijës tim në pisllik, sepse ka gjëra si prindërimi dhe respekti. Unë nuk po shes askënd për famë”, ka shkruar Loredana krah videos më të fundit në ‘Instagram’, që është një pjesë e shkëputur nga kënga.

Kujtojmë se çifti i ka dhënë fund martesës por mes tyre si duket ka një fije të fortë të pandashme siç është vajza që kanë së bashku Hana.

Nuk dihet cili do të jetë reagimi i fundit i Mozik lidhur me këtë dedikim të këngëtares, pasi kujtojmë se së fundmi ka qarkulluar lajmi se Loredana është në një lidhje me reperin turk Zuna.

Si për të hedhur poshtë zërat ajo ka bërë pjesë të klipit edhe reperin turk.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Kjo nuk është Luana', moderatorja bën ndryshimin drastik në pamje, nuk do e njihni
Ndër herët e rralla, Oriola Marashi publikon foto ujë e sapun (SI DUKET) »
Article Logic
Execution time: 0.013985872268677
array(1) { ["section"]=> string(139) "s-do-e-terhiqja-kurre-babain-e-femijes-tim-ne-pisllik-deklarata-e-parpritur-e-loredanes-bashkon-ne-klip-mozik-un-me-te-dashurin-turk-197594" }