Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Rumani – Shqipëri, ja kë favorizojnë kompanitë e basteve

spot_img

Lajme të ngjashëm

ea1ccf7f3b251b1f3b84693ba7ceb6f1

Pavarësisht se Shqipëria nuk ka arritur ansjë fitore dhe ndodhet në vendin e fundit të grupit A pa pikë, kompanitë e basteve nuk e shohin kombëtaren tonë si të thjeshtë për t’u mundur.

Fitorja e Rumanisë kuotohet me 2.18 ndërsa koeficienti i fitores së Shqipërisë është 3.35. Barazimi kuotohet me 3.75. Ndeshja pritet të jetë e fortë pasi të dyja kombëtaret kanë shase kualifikimi në rast fitoreje, ndërsa barazimi nuk i shërben asnjë prej ekipeve për të kaluar në fazën tjetër.

ge45gfdgdrf.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img